Muži Ženy Starší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 188247 |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Souřadnice: | 49°57*11*N,16°10*14*E |
PSČ: | 566 01 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
HÁJKOVÁ Andrea | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,17 | 26 | 0 | |
Hájková Andrea | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,40 | 26 | 0 | |
Janďourek Tomáš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,87 | 85 | 0 | |
KŘÍŽOVÁ Darina | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,92 | 51 | 0 | |
Křížová Darina | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,22 | 60 | 0 | |
KUBÍK Jiří | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 15,09 | 70 | 0 | |
Kubík Jiří | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,90 | 99 | 0 | |
SUSSER Sebastián | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 17,77 | 153 | 0 | |
Susser Sebastián | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,05 | 110 | 0 | |
ŠIMEK Filip | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 15,30 | 77 | 0 | |
Šimek Filip | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,00 | 120 | 0 | |
Vincenc Ondřej | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,49 | 132 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea, nejlepěí čas: 13,17 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Hájková Andrea, nejlepěí čas: 13,40 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš, nejlepěí čas: 13,87 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí KŘÍŽOVÁ Darina, nejlepěí čas: 13,92 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Křížová Darina, nejlepěí čas: 14,22 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí KUBÍK Jiří, nejlepěí čas: 15,09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Kubík Jiří, nejlepěí čas: 14,90 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí SUSSER Sebastián, nejlepěí čas: 17,77 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Susser Sebastián, nejlepěí čas: 17,05 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí ŠIMEK Filip, nejlepěí čas: 15,30 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Šimek Filip, nejlepěí čas: 15,00 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Choceňské Předměstí Vincenc Ondřej, nejlepěí čas: 15,49 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře